O Proconomu

Sledujeme nejnovější trendy na poli digitalizace stavebnictví a aktivně přispíváme k úspěšné implementaci digitálních řešení do vašich stavebních projektů. Pomáháme vám zefektivnit zaběhnuté procesy, ušetřit čas a finanční prostředky. Buďte u digitální revoluce s námi a získejte náskok před konkurencí!
O společnosti

Kdo jsme

Jsme hybatelé digitalizace v oblasti řízení stavebních projektů. Milujeme nejmodernější technologie a rádi je používáme. Jsme ryze česká společnost, která se řadí mezi špičky na trhu. Vyvíjíme komplexní software pro řízení stavebních projektů. Na vývoji se podílí spoluautoři českých metodik CDE ve skupinách SFDI a České agentuře pro standardizaci. Spolupracujeme s předními českými skupinami, které určují trend a vývoj BIM v ČR. Jsme součástí holdingové skupiny Liftrock.

Naše služby

Kromě softwarového řešení PROCONOM poskytujeme celé portfolio služeb. Jsme si totiž vědomi, že nástroj sám o sobě není samospásný. Úspěšný projekt nedokončíte, pokud nebudete vědět, jak se softwarem pracovat a jak implementovat metodu BIM. Jako správný partner poskytujeme plnou podporu jak během implementace, tak i v ostrém provozu.

Naše technologie

Software PROCONOM je modulární systém pro řízení stavebních projektů, který se přizpůsobí potřebám vašeho firemního prostředí. Supustit jej můžete na desktopu nebo prohlížet vzdáleně ve webovém rozhraní. Stavaři v terénu ocení zaznamenávání informací přímo na stavbě z mobilu nebo tabletu, což ušetří čas strávený papírováním. Uvidíte, že elektronický stavební deník, společné datové prostředí (CDE) a BIM jsou skutečnými digitálními pomocníky. Přesvědčte se sami.

Vedení společnosti

Tomáš Opelka

Tomáš Opelka

generální ředitel

Lukáš Hanuš

Lukáš Hanuš

ředitel vývoje

Přidejte se do našeho týmu

Naše hodnoty Procodex

Ať už ve vztahu ke klientům, nebo v týmu, máme nastavená pravidla, která jsou pro nás základním kamenem každé spolupráce.

  1. Na vzájemnou podporu a týmovost nedáme dopustit! Vždy se snažíme kolegům pomoci s řešením problémů a nenechat je ve štychu.
  2. Stavíme zákazníky na první místo. Za všech okolností se chováme profesionálně a maximálně odpovědně i například v otázkách plánování a dodržování termínů pracovních výstupů či při realizaci schůzek.
  3. Zodpovědnými se snažíme být také sami k sobě. Vážíme si času svého i druhých.
  4. Jsme mladý a přátelský kolektiv, který utužujeme v průběhu roku různými společnými aktivitami a teambuildingy.
  5. Inovujeme a objevujeme neustále nové cesty, jak posouvat náš obor a tím i nás samotné vpřed. Proaktivně hledáme způsoby, jak něčeho docílit, nikoliv důvody, proč to tak nejde.
  6. Podporujeme seberealizaci, rozvoj dovedností a profesní růst.
  7. Věříme, že dobrá práce si zaslouží být řádně odměněna a je nutné také dostatečně odpočívat.
  8. Naši zaměstnanci pracují s novou technikou, ale i novými vědomostmi. Pravidelná školení nebo sdílení zkušeností mezi zaměstnanci je u nás samozřejmostí.