Vzdělávání a otevřené mozky napomáhají kvalitnímu rozvoji služeb Proconom

Ve společnosti Proconom poskytujeme pracovníkům možnost dalšího vzdělávání v oboru IT i v oblastech stavebnictví. 

Běžná jsou interní školení, kde si mohou například vývojáři software doplnit znalosti ohledně stavebního průmyslu tak, aby byli schopni při vývoji software lépe chápat potřeby koncových uživatelů. Výsledkem jsou vylepšené funkce, které usnadňují uživatelům softwaru Proconom každodenní rutinní, ale jinak časově náročné, úkoly.  

Důležitá je možnost otevřené komunikace s manažery BIM a uživateli CDE v rámci holdingu Liftrock a výměna zkušeností, které jsou pak jejich zapracování, uváděny rychle do každodenní praxe. Ty jsou následně proměněny v zadání pro zlepšení funkcí softwaru.

Neméně důležitý je rozvoj znalostí celého týmu vývojářů a IT odborníků Proconom v samotné problematice technologií Microsoftu. Právě cloudová řešení (Azure) a vývojářské nástroje Microsoftu stojí za úspěšným budováním software Proconom, jeho bezpečnosti a robustnosti. Členové týmu prochází školením certifikace produktů Microsoft. Výhodou je získávání osobních dovedností a obdržení osobního certifikátu na jméno, což zvyšuje prestiž daného IT pracovníka a vývojáře.

Neustále se rozšiřující funkce Proconomu jsou prezentovány na specializovaných tematických školení kolegům z holdingu, které software využívají ke své práce i a pro jejich služby je znalost klíčová, což ve výsledku ocení zejména klienta na stavbách samotných.

Jsme rádi, že naši zaměstnanci mají o školení zájem, jsou schopni otevřeně komunikovat své návrhy a dotazy a rozvíjet do hloubky svou erudici a přispívat tak ke stále lepším službám v oblasti BIM a rozvoji software Proconom jako takového.

Záznamy ze školení jsou publikovány na interním HUBu s možností si připomenout probíraná témata a řešení ze široké oblasti.

Chcete být součástí týmu Proconom Software z holdingu Liftrock? Aktuální volná místa nejdete na našich stránkách https://proconom.cz/career.

Přišel vám článek užitečný? Sdílejte jej dál.